چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید.ثبت نام بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی آغاز شد.جهت ثبت نام به سایت ezdevaj.nahad.ir مراجعه فرمایید.
اخبار > هرساعت از شبانه روز، در هرجا که هستید، با بهترین اساتید، با هر سرعتی که دوست دارید، بدون حضور در محل دانشگاه آموزش ببینید.
 


شماره خبر :٥٤٠٥٢٢   تاریخ انتشار خبر : 1397/04/16    ا   ٠٩:٥٠
 

هرساعت از شبانه روز، در هرجا که هستید، با بهترین اساتید، با هر سرعتی که دوست دارید، بدون حضور در محل دانشگاه آموزش ببینید.
بصورت رایگان برای استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه

مرکز آموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، یک وبسایت آموزش مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد.

بدین منظور شما می توانید پس از ورود به سایت نهاد sari.nahad.ir ، روی بخش آموزش مجازی نهاد دانشگاه علوم طبیعی و کشاورزی کلیک کرده و با عضویت در آن، از هزاران ساعت آموزش به صورت رایگان، در هر زمان و هر مکانی که اینترنت در اختیار دارید بهره برده و گواهی آموزشی دریافت نمایید.

هدف از راه اندازی این سایت، آموزش و دسترسی به بهترین منابع و اساتید در سراسر ایران است. امیدواریم در این زمینه با ارائه دروس مهارتی، سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و استفاده از برجسته‌ترین اساتید ایران و جهان بتوانیم در ارتقای کیفیت مسائل آموزشی موثر واقع شویم.
علاوه بر مخاطبین اصلی ما (دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه) افراد عادی نیز می‌توانند از محتوای آموزشی ارائه شده، بهره مند شوند.
این سامانه زیر نظر مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد می باشد و با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربرانی که دارد، در حال حاضر بزرگترین سامانه آموزش مجازی کشور است .


 

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان