يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید.ثبت نام بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی آغاز شد.جهت ثبت نام به سایت ezdevaj.nahad.ir مراجعه فرمایید.
اخبار > انصراف نماینده مردم ساری از حضور در جام جهانی
 


شماره خبر :٥٣٩٨٨٧   تاریخ انتشار خبر : 1397/03/27    ا   ٠٨:٥٣
 

انصراف نماینده مردم ساری از حضور در جام جهانی

علی‌اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی که نام در بین مسافران جام‌جهانی طرح شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم گفت: بنده اصلاً برای سفر به روسیه و حضور در جام‌جهانی پاسپورت خود را نیز تحویل نداده‌ام چون از ابتدا با این مخالف بودم.

وی گفت: البته مخالفتم با حضور در جام‌جهانی به دلیل بی‌اهمیت بودن آن نبود بلکه ضرورتی نمی‌دیدم که با هزینه‌های بیت‌المال در جام جهانی باشم چرا که حضور یک فرد ورزشی همانند یک مربی لیگ برتری قاعدتاً بهتر از حضور امثال بنده است لذا بر همین اساس، پیشنهاد دادم که اگر سهمیه‌ای برای بنده در نظر گرفته‌شده است این سهمیه را به یکی از مربیان لیگ برتر اختصاص بدهند.

 

به گزارش تسنیم، تاکنون غلامرضا کاتب نماینده گرمسار (فراکسیون مستقلان ولایی)، پروانه سلحشوری نماینده تهران (فراکسیون امید) و محمدعلی وکیلی نماینده تهران (فراکسیون امید) و محمداسماعیل سعیدی نماینده تبریز(فراکسیون نمایندگان ولایی) از طرف کمیسیون فرهنگی به وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند.

رحیم زارع نماینده آباده (فراکسیون مستقلان ولایی)، همایون یوسفی نماینده اهواز (فراکسیون امید) و علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده ساری (فراکسیون امید) هم از طرف فراکسیون ورزش مجلس به وزارتخانه مذکور معرفی شدند که محمداسماعیل سعیدی و رحیم زارع، اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از سفر به روسیه و تماشای بازی‌های جام‌جهانی انصراف دادند.

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان