چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید.ثبت نام بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی آغاز شد.جهت ثبت نام به سایت ezdevaj.nahad.ir مراجعه فرمایید.
اخبار > مراسم آغاز سال کاری جدید در دانشگاه....
 


شماره خبر :٥٣٦٩٢١   تاریخ انتشار خبر : 1397/01/15    ا   ٠٧:٣٩
 

مراسم آغاز سال کاری جدید در دانشگاه....
مراسم آغاز سال کاری جدید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور هیئت رئیسه و کارکنان در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد. و این مراسم با حضور کلیه حاضران بر مزار شهدای گمنام دانشگاه و تجدید میثاق با آرمان های امام شهدا پایان یافت.

 

 مراسم آغاز سال کاری جدید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور هیئت رئیسه و کارکنان در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

 


گفتنی است این مراسم با حضور کلیه حاضران بر مزار شهدای گمنام دانشگاه و تجدید میثاق با آرمان های امام شهدا پایان یافت.

 

در اولین روز کاری سال جدید نشستی با حضور هیات رئیسه ، استادان و اعضاء هیات علمی و کارکنان و کارشناسان در سالن آمفی تئاتر شهدای گمنام دانشگاه برگزار گردید.

 در ابتدای مراسم حجت السلام یزدانی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری به بیان سخنان خود پرداختند؛ ایشان ضمن بیان تبریک به مناسبت میلاد سراسر سعادت امام العارفین امام علی(ع) و سال جدید به بیان روایتی از پیامبر (ص) پرداختند. در ادامه به حاضرین در مراسم متذکر شدند که با همت و تلاش و توسل به سیره ائمه معصومین می توان به احسن الحال در ابعاد مختلف زندگی دست یافت.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه اظهار کرد که جامعه اسلامی امروز در معرض تهاجم فرهنگی است ، این تهاجم فرهنگی نماد مخالفت با تعالیم الهی است. امروزه همه ما تکلیف داریم که در برابراین ناهنجاری ها با جدیت بیشتر به ارتقاء و اعتلاء فرهنگ دینی و اسلامی بپردازیم

 

 

 

 

 

 

 

 

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان