چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید.ثبت نام بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی آغاز شد.جهت ثبت نام به سایت ezdevaj.nahad.ir مراجعه فرمایید.
اخبار > جشن ازدواج 66 زوج دانشجو دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.
 


شماره خبر :٥٣٦٦٤٣   تاریخ انتشار خبر : 1396/12/19    ا   ١١:٠٣
 

جشن ازدواج 66 زوج دانشجو دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.
جشن ازدواج 66 زوج دانشجو دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه برگزار شد

  جشن ازدواج  66 زوج دانشجو دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر بهمنیار رییس دانشگاه ضمن تبریک و خیر مقدم در سخنانش گفت: از سنت های پیامبر (ص) ازدواج و تشکیل خانواده است  و با ازدواج زوجین به آرامش می رسند و آرامش زمینه رشد انسان خواهد بود.

رییس دانشگاه با اشاره به اینکه متاسفانه شرایط سختی برای ازدواج ها وجود دارد افزود: صداقت، اعتقاد داشتن و پرهیز از تشریفات بی‌حاصل رمز ماندگاری و استحکام کانون خانواده‌ بوده و باعث ایجاد محیطی صمیمی می شود چون محبت نقطه شروع یک زندگی مشترک است و اگر این محبت تداوم یابد زندگی ادامه خواهد یافت.

در پایان رییس دانشگاه ضمن تبریک به زوج های دانشجو و تقارن با روز فرخنده، برای ایشان آرزوی خوشبختی و سعادت نمود و تاکید کرد که در جهت تحکیم خانواده به دور از مادیات قدم بردارند.

حجت اسلام یزدانی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک و خوشامدگویی در سخنانش افزود: الگو برادری از سیره حضرت فاطمه (س) می تواند ضامن خوشبختی زوجین باشد و در روایات نقل شده است که بعضی از مردها زنان خود را بهشتی می کنند و بالعکس برای خانم ها نیز به همین شکل است
.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به زندگی پیامبر اکرم و حضرت خدیجه(س) و حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) عنوان داشت: خوشا بحال زوجینی که از زندگی معصومین الگو برداری داشته باشند و زندگی مشترکشان بر اساس آمیزه های دینی و اعتقادی بنا شود.

حجت الاسلام یزدانی این مراسم با اشاره به اینکه خداوند در قرآن می فرمایند ما شما را زوج آفریدیم تا رشد کرده و به آرامش برسید گفت: مودت و رحمت دو اتفاق مهمی است که ازدواج به آنها منتهی خواهد شد.

 

و سپس مولودی و مداحی و اجرای مسابقه و کارهای هنری و تشویق از زوجهای با مهریه کم همراه بوده است .

در پایان هدایایی که توسط مدیریت دانشگاه (۳۵۰ هزار تومان کارت هدیه) ، صندوق خیریه امام حسن مجتبی دانشگاه(۱۵۰ هزار تومان) ساعت دیواری و پتو ( اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ) ، ظروف توسط اتحادیه قنادان استان مازندران و کتاب بهای یک لباس و حسین تا مهدی ( عج)  به هر زوج اهداء گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان