دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید.امام صادق علیه السلام: زیارت امام حسین علیه السلام را ترک نکن وبه دوستان و یارانت نیز همین را سفارش کن! تا خدا عمرت را دراز و روزى و رزقت را زیاد کند و خدا تورا با سعادت زنده دارد و نمیرى مگر شهید. وسائل الشیعه، چ 10 ص،335
اخبار > انتصاب جناب اقای دکتر اسد اله تیموری به عنوان دبیر هم اندیشی استادان دانشگاه
 


شماره خبر :٥٢٨٧٣٨   تاریخ انتشار خبر : 1396/07/23    ا   ١٤:٠٤
 

انتصاب جناب اقای دکتر اسد اله تیموری به عنوان دبیر هم اندیشی استادان دانشگاه
جناب اقای دکتر اسد اله تیموری (زیده عزه) با توجه به نقش بی بدیل استادان محترم در تربیت و پرورش دانشجویان عالم و مومن، انقلابی؛ به موجب این حکم جنابعالی را که از شایستگی های علمی و عملی و تجارب ارزشمند مدیریتی برخوردار می باشید به مدت دو سال به عنوان دبیر هم اندیشی استادان این دانشگاه منصوب می نمایم .

جناب اقای دکتر اسد اله تیموری (زیده عزه)

با توجه به نقش بی بدیل استادان محترم در تربیت و پرورش دانشجویان عالم و مومن، انقلابی؛ به موجب این حکم جنابعالی را که از شایستگی های علمی و عملی و تجارب ارزشمند مدیریتی برخوردار می باشید به مدت دو سال به عنوان دبیر هم اندیشی استادان این دانشگاه منصوب می نمایم . امید است با استعانت از خداوند متعال و با استفاده از پیشنهادات و نقطه نظرات همکاران گرامی در انجام وظایف مربوطه بخصوص پیگیری و اجرای مطالبات رهبری معظم انقلاب در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و دانشجو پروری و مهارت افزایی و ارتقاء سطح دانش و بینش دانشگاهیان موفق و موید باشید.

فرصت را غنیمت شمرده و از زحمات و خدمات خالصانه و مجدانه برادر گرامی جناب آقای دکتر ولی اله بابایی زاد تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روزافزون ایشان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

 

 

علی اکبر یزدانی

مسئول نهاد دانشگاه

 

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان