دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید. شهید بهشتی(ره) :‌ تعلیم اسلام به من و شمای مسلمان این است که فردای تو به دست عمل امروز تو ساخته می شود.
اخبار > یادواره شهدای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد
 


شماره خبر :٥١٨٥٧٠   تاریخ انتشار خبر : 1395/12/14    ا   ٠٨:٣٥
 

یادواره شهدای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد


یادواره شهدای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور مسئولان استانی، دانشگاهیان، جمعی از مردم شهیدپرور شهرستان ساری و خانواده محترم شهدای بزرگوار شهید اسماعیل زاده شهید شناسایی شده دانشگاه و شهید بلباسی شهید مدافع حرم در سالن شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر بهمنیار ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور گرم و پر شور حاضرین در سخنانش اظهار داشت: شهیدان همیشه زنده اند و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا باید از وظایف اصلی ما باشد زیرا امنیت ، آسایش و پیشرفت ها را مدیون شهدا می باشیم و گردن تک تک ما حق دارند.
دکتر بهمنیار با اشاره به حضور مزار شهدا و ترویج فرهنگ شهادت در دانشگاه ها که محل تولید علم و تفکر هستند افزود: این کار تاثیر عمیقی در رشد اندیشه و شکوفایی جوانان و آینده سازان میهن اسلامی و ایجاد فضای معنوی در محیط علمی دارد.
دکتر بهمنیار با اشاره به موضوع تهاجم فرهنگی در سخننانش عنوان داشت: دشمنان  جمهوری اسلامی با هر ابزار و ترفندی قصد ضربه زدن به انقلاب را دارند و نقش بسیجیان با هوشیاری که دارند در مقابله با آنان بسیار مهم می باشد.
وی با بیان اینکه برای حذف وابستگی به بیگانگان  باید با زبان علم آشنا باشیم و تمام تلاشمان را برای پیشرفت  و شکوفایی علمی بیشتر انجام دهیم افزود: در این مسیر دانشگاهیان باید با علم اندوزی و با پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی بتوانند تمام وابستگی ها را حذف کنند.
رییس دانشگاه در پایان سخنانش از دست اندرکاران این مراسم تشکر نمود و اظهار داشت: امیدوارم در ظل توجهات الهی و عنایات حضرت ولی عصر(ع) و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری همیشه موفق، پیروز و منشأ کارهای خیر باشید.
 گفتنی است این مراسم با اجرای نمایش سایه و پخش نماهنگ شهید بزگوار وحید اسماعیل زاده شهید شناسایی شده دانشگاه و روایتگری حجت الاسلام هاشمپور و مداحی حاج محمود بذری همراه بود.

   1395/12/4 14:20

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان