چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید. حضرت زهرا(سلام الله علیها) : همیشه در خدمت مادر و پاى بند او باش ، چون بهشت زیر پاى مادران است ؛ و نتیجه آن نعمت هاى بهشتى خواهد بود.
قران و عترت
به اطلاع کلیه استادان بزرگوار می رساند طرح ضیافت اندیشه از تاریخ 11 الی 15 شهریور 96 در دانشگاه برگزار میگردد .
به اطلاع کلیه استادان بزرگوار می رساند طرح ضیافت اندیشه از تاریخ 11 الی 15 شهریور 96 در دانشگاه برگزار میگردد . عزیزانی قصد حضور و نام نویسی را دارند به سایت reg2.ziafatasatid.nahad.ir جهت ثبت نام مراجعه نمایند در صورت هر گونه بروز مشکل در سایت با شماره مستقیم 33687719 و یا شماره داخلی 2723 تماس حاصل فرمائید. لاز به ذکر است مهلت ثبت نام تا 13 مرداد می باشد.
اخبار > پیام تبریک
 


شماره خبر :٥١٧٦١٨   تاریخ انتشار خبر : 1395/12/03    ا   ١١:١٥
 

پیام تبریک
کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی دانشجویان وزارت علوم توسط امیر رضا ارحمی

کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی دانشجویان وزارت علوم توسط امیر رضا ارحمی دانشجوی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

به گزارش روابط عمومی، رقابت های قهرمانی کشور دانشجویان وزارت علوم در استان فارس با میزبانی دانشگاه شیراز در تاریخ ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه با حضور ۳۲ تیم برگزار گردید که در این مسابقات امیر رضا ارحمی به مقام سوم وزن 81 کیلو دست پیدا کرد و در مسابقات کاتا در ناگه نوکاتا تیم امیر رضا ارحمی و محسن بیدآبادی از علوم کشاورزی ساری به مقام چهارم دست یافتند .
گفتنی است آقای پیغمبرزاده بعنوان سرپرست تیم دانشگاه در معیت نفرات بودند.
روابط عمومی دانشگاه کسب این موفقیت را به دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی تبریک عرض نموده و موفقیت های روز افزون را برای این ورزشکار و  دانشگاهیان در تمام مراحل از خداوند خواستار است.
 

{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان