چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦
به سایت نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید. حضرت زهرا(سلام الله علیها) : همیشه در خدمت مادر و پاى بند او باش ، چون بهشت زیر پاى مادران است ؛ و نتیجه آن نعمت هاى بهشتى خواهد بود.
قران و عترت
به اطلاع کلیه استادان بزرگوار می رساند طرح ضیافت اندیشه از تاریخ 11 الی 15 شهریور 96 در دانشگاه برگزار میگردد .
به اطلاع کلیه استادان بزرگوار می رساند طرح ضیافت اندیشه از تاریخ 11 الی 15 شهریور 96 در دانشگاه برگزار میگردد . عزیزانی قصد حضور و نام نویسی را دارند به سایت reg2.ziafatasatid.nahad.ir جهت ثبت نام مراجعه نمایند در صورت هر گونه بروز مشکل در سایت با شماره مستقیم 33687719 و یا شماره داخلی 2723 تماس حاصل فرمائید. لاز به ذکر است مهلت ثبت نام تا 13 مرداد می باشد.
اخبار > اطلاعیه «مسابقه کتابخوانی نیایش آسمانی» کانون قرآن و عترت دانشجویان
 


شماره خبر :٥١٧٦١٢   تاریخ انتشار خبر : 1395/12/03    ا   ١٠:٤٩
 

اطلاعیه «مسابقه کتابخوانی نیایش آسمانی» کانون قرآن و عترت دانشجویان
کانون قرآن و عترت دانشجویان «مسابقه کتابخوانی نیایش آسمانی» را برگزار می نماید:

اطلاعیه «مسابقه کتابخوانی نیایش آسمانی» کانون قرآن و عترت دانشجویان


کانون قرآن و عترت دانشجویان «مسابقه کتابخوانی نیایش آسمانی» را برگزار می نماید:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، خانم مهندس کریمی دبیر کانون قرآن و عترت دانشجویان، نحوه شرکت در این مسابقه را که در تاریخ 16 اسفند ماه برگزار می گردد، به شرح زیر بیان کرد:

شرکت کنندگان محترم می توانند جهت شرکت در مسابقه، عدد 2 را به سامانه پیامکی کانون قرآن و عترت به شماره 30006132102030 ارسال نمایند.

وی همچنین از راهیابی برگزیدگان این مسابقه به سی و دومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان جهت حضور در مرحله ی منطقه ای خبر داد.
دبیر کانون قرآن و عترت دانشجویان در پایان بیان داشت: شرکت کنندگان می توانند سؤالات و نظرات خود را پیرامون این مسابقه و سایر برنامه های کانون قرآن و عترت به سامانه پیامکی ذکر شده ارسال فرمایند.


{news-tip)

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان